Oklejanie samochodów OFERTA Oklejanie samochodów NASZE REALIZACJE Oklejanie samochodów TECHNOLOGIA Oklejanie samochodów KONTAKT-ODDZIAŁY Oklejanie samochodów O FIRMIE Oklejanie samochodów SZKOLENIA
Reklama na samochodach
<<< powrót na stronę główną


PEŁNOKOLOROWA REKLAMA NA SAMOCHODACH

grafika reklamowa na samochodach oklejanie aut szkolenia

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ BEZPŁATNEJ POWIERZCHNI REKLAMOWEJ I DOCIERAJ DO TYSIĘCY ODBIORCÓW

Tysiące firm przekonało się już, jak wysoka jest skuteczność reklam umieszczanych na samochodach, co doskonale widać na ulicach naszych miast! Ta dynamiczna forma dotarcia do odbiorcy - przy stosunkowo niskich kosztach produkcji - sprawdza się w każdym miejscu na świecie. Dostępne obecnie technologie i najwyższej jakości materiały pcv najnowszej generacji - w połączeniu z profesjonalną aplikacją przez doświadczonych specjalistów - pozwalają na długoterminową ekspozycję grafiki reklamowej na samochodach. Taka inwestycja zwraca się każdego dnia, o każdej porze dnia i nocy. Tam gdzie samochód - tam Twój przekaz dla potencjalnych odbiorców.

Przy oklejaniu samochodów grafiką pełnokolorową stosujemy wyselekcjonowany i sprawdzony w ciedziennej eksploatacji maksymalnie trwały zestaw materiałów - folie wylewane firmy ORACAL z nadrukiem solwentowym i dodatkowym zabezpieczeniem laminatem foliowym UV o grubości 30 micronów. Taki zestaw pozwala na aplikację folii w najtrudniejszych miejscach karoserii przy zachowaniu doskonałych parametrów i stabilności wymiarowej. Stosowane przez nas perforowane folie okienne są również firmowane przez ORACAL i oczywiście zabezpieczane laminatem foliowym UV. Folie One Way Vision posiadają certyfikat dopuszczający je do stosowania na samochodach.INDYWIDUALNE PROJEKTY REKLAMY NA AUTO

projektowanie reklam na samochodach oklejanie aut szkolenia

POSIADAMY OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE PRAKTYCZNE W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA REKLAM NA SAMOCHODACH

Wiedza, którą nabyliśmy przez ponad 10 lat działalności reklamowej; Doświadczenie, które codziennie wzbogacają nowe wyzwania; w końcu Pasja, z którą realizujemy wszystkie zlecenia w naszej firmie - to gwaracja pełnego zadowolenia z naszych usług. Przy projektowaniu nie ograniczamy się do jednego, dwóch projektów. Zwykle staramy się przedstawić, w ramach zlecenia opracowania koncepcji graficznej, cały wachlarz różnych rozwiązań kolorystycznych i kompozycyjnych. Oprócz wizualnej strony każdego z naszych projektów, pilnujemy strony merytorycznej i realizacji postawionych celów marketingowych. Nasze reklamy nie tylko dobrze wyglądają, ale również docierają do odbiorcy z czytelnym i skutecznym komunikatem.

przykładowe projekty reklam na samochodzie oklejanie aut szkoleniaPROFESJONALNA ZMIANA KOLORU AUTA

zmiana koloru auta oklejanie aut szkolenia

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU FOLIĄ TO WOLNOŚĆ WYBORU I PEŁNA SWOBODA W KREOWANIU WIZERUNKU AUTA.


CZAS NA ZMIANY!

Od teraz nie musisz być związany z raz wybranym kolorem auta - czy to w salonie przy zakupie nowego auta, czy też często dość przypadkowo przy zakupie auta używanego, gdzie stan techniczny i wyposażenie jest o wiele ważniejsze od koloru auta. Ewolucja na rynku folii do oznakowania samochodów zaszła tak daleko, że obecnie stosowane materiały mają wystarczające parametry techniczne, aby sprostać zarówno najwyższym oczekiwaniom klienta - jak i jakże trudnym warunkom eksploatacji gdzie brud, słońce czy szczotki w myjni są na porządku dziennym. Tak więc jeśli znudził Ci się obecny kolor auta to CZAS NA ZMIANY!

Mamy przyjemność zaoferować najwyższej jakości produkt w postaci jednobarwnej - czysto estetycznej, lub pełnokolorowej grafiki na samochód - wykorzystywanej jako tuning optyczny dla odbiorców prywatnych lub jako grafika reklamowa dla przedsiębiorców. Obecna technologia zadruku pozwala na osiąganie fotorealistycznych wzorów i obrazów, które zabezpieczone specjalistycznym dedykowanym laminatem UV posiadają bardzo dużą trwałość. Do dyspozycji oddajemy doświadczony zespół projektowy, ukierunkowany w kreacjach grafiki na samochody. Godny odnotowania jest fakt, że grafiki te projektowane są przez ludzi, którzy aktywnie uczestniczą potem w procesie aplikacji folii na samochodach - dzięki czemu mogą już na etapie opracowania koncepcji brać pod uwagę specyfikę i skomplikowane zasady obowiązujące przy oklejaniu samochodów. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje oraz ogromne doświadczenie, co w połączeniu z pasją do tego co robimy gwarantuje najwyższej jakości profesjonalną aplikację na samochodzie.


zmiana koloru auta ile kosztuje cena ceny cennik


CO DAJE ZMIANA KOLORU AUTA?


Odpowiedź jest prosta - kompletnie nowy wizerunek samochodu, bez konieczności kupna nowego auta. Profesjonalnie wykonana zmiana koloru jest niewidoczna dla osoby oglądającej samochód z zewnątrz. Stosujemy specjalistyczną folię o szerokości 152 cm, która gwarantuje że przy oklejaniu całościowym nie ma zakładek zdradzających, że jest to folia. Jest ona zawijana do środka karoserii, tak aby krawędzie były również niewidoczne, a jednocześnie zabezpieczone przed odklejaniem się pod wpływem czynników zewnętrznych. Bardzo ważna kwestia to fakt, że proces zmiany koloru auta jest w pełni odwracalny - co oznacza że w każdym momencie (np. przy sprzedaży) możemy wrócić do oryginalnego lakieru. Oklejenie folią skutecznie zabezpiecza lakier przed blaknięciem i normalnym zużyciem co powoduje, że często zdjęcie folii ukazuje nowy błyszczący lakier - a to z pewnością zwiększa wartość przy sprzedaży. Istotne jest też to, że foliowanie samochodów jest tańsze niż profesjonalne lakierowanie całego nadwozia, unika się także podejrzeń o wypadkową przeszłość auta w momencie jego sprzedaży, gdybyśmy zdecydowali się lakierować nadwozie.

DLACZEGO WIĘC MY?


Powodów jest wiele. Przede wszystkim jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w oklejaniu samochodów, nie robimy tego przy okazji i sporadycznie. Dysponujemy dedykowaną ogrzewaną halą, a samochody staramy się przygotowywać do aplikacji w maksymalnym stopniu czyli demontujemy lampy, klamki itp - gwarantuje to optymalny efekt końcowy oraz najwyższą trwałość gotowej realizacji. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę specyfikę zlecenia i określone wytyczne. Biorąc udział w cyklicznie organizowanych szkoleniach doskonalimy nasze umiejętności oraz poszerzamy wiedzę, aby w końcowym efekcie zaoferować najwyższą jakość każdej z naszych realizacji. Nieustannie dążymy do perfekcji.


www.ReklamaWizualna.pl (c) 2000-2011 STREFA REKLAMY

stat4u

Słowa kluczowe dla tej strony to: reklama na samochodach, zmiana koloru auta, oklejanie samochodów, wrocław, katowice, reklama na samochodzie, grafika na samochodach, reklamy, reklama, strefa reklamy, samochodzie, cena, cennik, ceny, kosztuje, litery chromowane, domasław, bielany wrocławskie, kobierzyce, carbon, folia carbonowa, białt mat, czarny mat, biała perła, przykładowe reklamy, oklejanie aut, Dolny Śląsk, Dolnyśląsk, Warszawa, Poznań, Szczecin, Kraków, Legnica, Opole, Zielona Góra, Bydgoszcz, Częstochowa, Łódź, Jelenia Góra, Głogów, oklejanie samochodów szkolenia.