Oklejanie samochodów OFERTA Oklejanie samochodów NASZE REALIZACJE Oklejanie samochodów TECHNOLOGIA Oklejanie samochodów KONTAKT-ODDZIAŁY Oklejanie samochodów O FIRMIE Oklejanie samochodów SZKOLENIA
Reklama na samochodach
<<< powrót na stronę główną


www.REKLAMAWIZUALNA.pl - EKSPERT W REKLAMIE NA SAMOCHODACH

www.ReklamaWizualna.pl - EKSPERT W APLIKACJACH Z FOLII NA SAMOCHODACH. Doświadczenie, wiedza i pasja skutkują setkami wdrożonych realizacji (z których ciekawsze przedstawiamy w galerii zdjęć) oraz rzeszą zadowolonych klientów, którzy na codzień korzystają z efektów naszej pracy - zarówno w firmach przy autach z reklamą, jak i prywatnych samochodach objętych np. całościową zmianą koloru nadwozia.

Działamy na polskim rynku grafiki samochodowej już od 10 lat. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasze umiejętności, a doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia pozwalają nam zaoferować najwyższej jakości usługę w korzystnej cenie. Pierwsze doświadczenia z grafiką całościową przy użyciu wówczas dość egzotycznej folii wylewanej mieliśmy jako pionierzy na przełomie 2002/2003 roku. Od tego czasu nieustannie staramy się rozwijać i doskonalić nasze kwalifikacje, a także zdobywać wiedzę na temat najnowszych materiałów i technik aplikacji folii.

Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów

Jednym z ciekawszych warsztatów szkoleniowych okazało się spotkanie zorganizowane przez generalnego dystrybutora firmy ORACAL w Poznaniu, które poprowadził świetny fachowiec i szkoleniowiec z Niemczech - Pan Manfred Hunold. Zawsze dobrze podpatrzeć prawdziwego specjalistę z kilkunastoletnim (!) doświadczeniem w oklejaniu samochodów. W Niemczech zmiana koloru nadwozia jest dużo bardziej popularna i znana od dużo dłuższego czasu - np. oklejanie taksówek czy pojazdów policyjnych.


Oklejanie samochodów

Bardzo miło wspominamy dwudniowe warsztaty w Centrum Szkoleniowym AVERY w Warszawie dla profesjonalnych aplikatorów folii samochodowych. Ilość praktycznej i teoretycznej wiedzy, którą mieliśmy okazję zabrać w drogę powrotną była na prawdę imponująca. Przede wszystkim poznaliśmy nowatorskie podejście do kwestii formowania przetłoczeń, które po wdrożeniu w życie pozwala na dużo bardziej efektywne wykorzystanie parametrów folii wylewanej. Doświadczony instruktor przedstawił też dość sporą dawkę sztuczek, przydatnych w codziennej pracy przy oklejaniu samochodów.


Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów

Kolejnym spotkaniem, które zaowocowało certyfikatem firmy MACTAC były warsztaty w Warszawie organizowane przez dystrybutora tej folii - firmę ANTALIS. Z uwagą zapoznaliśmy się bliżej z oferowanymi produktami tej firmy, jednak z pewnych względów MACTAC nie został naszą ulubioną marką folii. My preferujemy bezkompromisowe i sprawdzone rozwiązania, a tego nie do końca byliśmy pewni.


Rok 2009 zaowocował kolejną (już bodajże czwartą) wyprawą do firmy LAMBDA - dystrybutora firmy ORACAL. Tym razem skorzystaliśmy z okazji uczestnictwa w warsztatach dla zaawansowanych aplikatorów folii samochodowych. W trakcie szkolenia mieliśmy okazję skonfrontować nasze wieloletnie doświadczenia z codziennej pracy z foliami ORACALa bezpośrednio z doświadczonym instruktorem Panem Marcinem Kowalskim. Zapoznaliśmy się również z najnowszymi produktami firmy ORACAL (m.in. najnowsza generacja folii do zmiany koloru auta ORACAL 970 Wrapping Film), które z przyjemnością wprowadziliśmy do naszej oferty.

Oklejanie samochodów


OSTATNIE SZKOLENIA - OKLEJANIE SAMOCHODÓW - SPECJALISTYCZNE FOLIE 3M

szkolenie 3M certfikat

Wciąż staramy się doskonalić nasze umiejętności zarówno praktyczne jak i czysto teoretyczne, czemu sprzyjają spotkania branżowe takie jak np. organizowane przez firmę Antalis szkolenie pt. "Warsztaty z aplikacji folii samochodowych 3M". Doświadczeni istruktorzy, doskonałe materiały i kolejne ciekawe informacje poszerzyły naszą wiedzę, szczególnie w zakresie aplikacji folii z klejem kanalikowym. Z przyjemnością informujemy, że w chwili obecnej posiadamy certyfikaty wszystkich wiodących producentów folii - AVERY, ORACAL, MACTAC, BRUXSAFOL. Tak szeroki zakres wiedzy pozwala nam świadomie podejmować decyzje o wyborze konkretnego produktu i oferować gotową usługę na najwyższym możliwym poziomie.


UWAGA! CHCESZ OTWORZYĆ WŁASNY PUNKT STYLIZACJI SAMOCHODÓW NA ZASADACH FRANCZYZY / ODDZIAŁU ?
- oferujemy kompletne przeszkolenie w zakresie zmiany koloru oraz grafiki pełnokolorowej na samochodach

www.ReklamaWizualna.pl (c) 2000-2011 STREFA REKLAMY

stat4u

Słowa kluczowe dla tej strony to: reklama na samochodach, zmiana koloru auta, oklejanie samochodów, wrocław, katowice, reklama na samochodzie, grafika na samochodach, reklamy, reklama, strefa reklamy, samochodzie, cena, cennik, ceny, kosztuje, litery chromowane, domasław, bielany wrocławskie, kobierzyce, carbon, folia carbonowa, białt mat, czarny mat, biała perła, przykładowe reklamy, oklejanie aut, Dolny Śląsk, Dolnyśląsk, Warszawa, Poznań, Szczecin, Kraków, Legnica, Opole, Zielona Góra, Bydgoszcz, Częstochowa, Łódź, Jelenia Góra, Głogów, oklejanie samochodów szkolenia.