Oklejanie samochodów OFERTA Oklejanie samochodów NASZE REALIZACJE Oklejanie samochodów TECHNOLOGIA Oklejanie samochodów KONTAKT-ODDZIAŁY Oklejanie samochodów O FIRMIE Oklejanie samochodów SZKOLENIA
Reklama na samochodach
<<< powrót na stronę główną


OKLEJANIE SAMOCHODÓW FOLIĄ - TECHNOLOGIA

ZMIANA KOLORU AUTA

Folie jednobarwne stosowane w aplikacjach całościowych pozwalają na ujednolicenie floty samochochów w ramach jednej firmy lub też zastosować je jako stylizacja nadwozia w przypadku samochodów prywatnych. W obu przypadkach mamy do czynienia z bardzo ważnym czynnikiem, jakim jest ochrona oryginalnego lakieru. Powłoka foliowa, oprócz stricte funkcjonalnych zadań, tworzy swego rodzaju barierę dla czynników wynikających z codziennej eksploatacji samochodu. Brud, smoła, piasek, myjnia automatyczna - to wszystko wpływa na szybsze zużycie oryginalnej powłoki lakierniczej. Ten sam lakier posiadający dodatkową warstwę folii jest zamknięty na tego rodzaju zniszczenia.

Istotna jest też kwestia odklejenia folii i powrotu do oryginalnego lakieru. Obecnie produkowane folie posiadają klej usuwalny, który pozwala na demontaż folii w każdym momencie - bez szkody dla oryginalnego lakieru.

Folie jednobarwne do zmiany koloru auta to przede wszystkim wolność wyboru i zupełnie nowe możliwości kreowania indywidualnego wizerunku przez właściciela samochodu.

Chcesz wiedzieć więcej o stylizacji samochodów? Zapraszamy na naszą stronę dotyczącą tego tematu www.zmianakoloruauta.pl


REKLAMA NA SAMOCHODACH

Folie z nadrukiem pełnokolorowym otwierają całkiem nowe możliwości. Dla firm oznacza to pełną dowolność w kreowaniu komunikatu marketingowego i wykorzystanie całej dostępnej powierzchni auta. Dla klientów prywatnych to możliwość zrealizowania najbardziej odważnego i szalonego pomysłu. Jeśli tylko komuś zechce się ubrać swoje auto w skórę węża, zebry lub wzór kamuflażu - nie stanowi to żadnego problemu, tak jak i realizacja indywidualnie opracowanego wzoru z elementem abstrakcji lub typowo w temacie rajdowym.

Obecna technologia zadruku pozwala na osiąganie fotorealistycznych wzorów i obrazów, które zabezpieczone specjalistycznym dedykowanym laminatem UV posiadają bardzo dużą trwałość. Do dyspozycji oddajemy doświadczony zespół projektowy, ukierunkowany w kreacjach grafiki na samochody. Godny odnotowania jest fakt, że grafiki te projektowane są przez ludzi, którzy aktywnie uczestniczą potem w procesie aplikacji folii na samochodach - dzięki czemu mogą już na etapie opracowania koncepcji brać pod uwagę specyfikę i skomplikowane zasady obowiązujące przy oklejaniu samochodów. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje oraz ogromne doświadczenie, co w połączeniu z pasją do tego co robimy gwarantuje najwyższej jakości profesjonalną aplikację na samochodzie.
FOLIE MONOMERYCZNE
KRÓTKOTERMINOWE

Folie monomeryczne wykorzystywane mogą być wyłącznie na płaskich powierzchniach w krótko- lub średnioterminowych realizacjach. Nie można ich formować, co uniemożliwia stosowanie ich na nadwoziach z obłymi kształtami i trudnymi strefami tj. przetłoczenia.


FOLIE POLIMEROWE I WYLEWANE
ŚREDNIO- I DŁUGOTERMINOWE

Folie polimerowe wykorzystywane są na powierzchniach płaskich i lekko obłych w średnioterminowych realizacjach. Naszym głównym produktem jest jednak bezkompromisowa samochodowa folia wylewana klasy premium, z przeznaczeniem na trudne powierzchnie, z możliwością zastosowania na mocno pofalowane powierzchnie trójwymiarowe i przetłoczenia. Folie wylewane posiadają możliwość programowania kształtu w procesie wygrzewania w bardzo wysokiej temperaturze, a także bardzo dobre parametry stabilności wymiarowej i wytrzymałości na rozciąganie czy też bardzo ważny na samochodach - zakres temperatur roboczych: od -50 do +110 st.C.

Folie wylewane wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w aplikacji, co z przyjemnością możemy Państwu zaoferować.
FOLIE ONE WAY VISION

Bardzo popularne perforowane folie okienne One Way Vision stosowane są jako uzupełnienie grafiki pełnokolorowej na samochodach. Zaklejając okno taką folią zachowujemy widoczność ze środka pojazdu. Folie z nadrukiem wymagają ochrony laminatem UV.


STYLIZACJA NADWOZIA / TUNING

Producenci prześcigają się w prezentacji coraz bardziej efektownych produktów do stylizacji nadwozia i zmiany koloru auta. Na rynku dostępne są już folie imitujące carbon, skórę węża, aluminum, chrom czy też folie w kolorze białej perły czy zmieniające się zależnie od kąta patrzenia folie typu kameleon.

Chcesz wiedzieć więcej o stylizacji samochodów foliami? Zapraszamy na naszą stronę dotyczącą tego tematu www.zmianakoloruauta.plDEMONTAŻ ELEMENTÓW NADWOZIA
GWARANCJA PEŁNEGO EFEKTU I NAJWYŻSZA TRWAŁOŚĆ

Posiadamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu samochodu pod oklejanie foliami. Demontaż niektórych elementów auta ma ogromny wpływ na trwałość całej realizacji, a także na efekt końcowy i sposób wykończenia folii na samochodzie. Przy operacji zmiany koloru auta demontaż wykonywany jest w dużo większym zakresie, ponieważ oklejane są kolejno wszystkie elementy nadwozia tj. klamki, lusterka, listwy, zderzaki. Na codzień rozbieramy auta klasy porsche, mercedes, bmw czy nawet ferrari i lamborghini. Profesjonalne przygotowanie auta pod foliowanie to gwarancja sukcesu!


LAMINATY FOLIOWE UV
PEŁNA OCHRONA NADRUKU I MAKSYMALNA TRWAŁOŚĆ

Z przyjemnością oferujemy Państwu usługę zabezpieczenia wydruków pełnokolorowych dedykowanym laminatem foliowym UV, który zwiększa trwałość i żywotność nadruku. Stosujemy specjalne ultracieńkie laminaty o grubości zaledwie 30 micronów, charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi i stabilnością wymiarową.

www.ReklamaWizualna.pl (c) 2000-2011 STREFA REKLAMY

stat4u

Słowa kluczowe dla tej strony to: reklama na samochodach, zmiana koloru auta, oklejanie samochodów, wrocław, katowice, reklama na samochodzie, grafika na samochodach, reklamy, reklama, strefa reklamy, samochodzie, cena, cennik, ceny, kosztuje, litery chromowane, domasław, bielany wrocławskie, kobierzyce, carbon, folia carbonowa, białt mat, czarny mat, biała perła, przykładowe reklamy, oklejanie aut, Dolny Śląsk, Dolnyśląsk, Warszawa, Poznań, Szczecin, Kraków, Legnica, Opole, Zielona Góra, Bydgoszcz, Częstochowa, Łódź, Jelenia Góra, Głogów, oklejanie samochodów szkolenia.